تلگرام سه

تلگرام سه
2 ترفند مخفی تلگرام

این روزها تلگرام پای ثابت اپلیکیشن های نصب شده روی گوشی های هوشمند بسیاری از ما است . به همین خاطر یادگیری ترفندهای تلگرام می تواند برای بسیاری از ما جذاب و بسیار پر کاربرد است .در این مقاله سوشال در خصوص دو ترفند تلگرام یعنی دیدن پیام بدون تیک خوردن و استفاده همزمان از دو یا چند اکانت صحبت می کنیم :

 

چگونه پیام های دریافتی را بدون اینکه تیک بخورد و فرستنده متوجه شود ببینیم؟

وقتی یک پیامی را برای کسی می فرستیم یا شخصی برای ما پیام می فرستد، خوردن یک تیک کنار پیام برای شخص فرستنده یعنی اینکه پیغام با موفقیت فرستاده شده است و خوردن دو تیک یعنی فرد مقابل پیام را دیده است . ولی گاهی پیش می آید که پیامی را می بیند اما تمایل ندارید فرستنده متوجه شود که شما پیغام را دیده اید. برای اینکه شخص مقابل از خوانده شدن پیام توسط شما مطلع نشود باید این ترفند مخفی تلگرام را به کار ببرید :

راه اول:

 

 

  • بعد از باز کردن تلگرام خود ، Setting را انتخاب کنید و بعد روی Notification and Sounds را بزنید و بعد هم گزینه Popup Notification را انتخاب کنید.
  • در این صفحه ای که وارد می شوید ۴ گزینه وجود دارد که با انتخاب گزینه  Only Screen On یا Always show popup قسمت اصلی این ترفند مخفی را رفته اید .

 

  • بعد از انتخاب یکی از این گزینه ها ، بعد از اینکه پیامی برای شما ارسال شود، روی صفحه نمایش گوشی تان پاپ آپی نشان داده میشود که می توانید پیام را بدون اینکه تیک دوم کنار آن بخورد ببینید و فقط در صورتی کنار پیام تیک میخورد که به پیام پاسخ دهید.

در این مقاله می توانید در مورد حذف تصاویر قبلی در پروفایل تلگرام و تغییر شماره تلگرام بدون پاک شدن محتویات آن بخوانید و یاد بگیرید.

راه دوم :

برای دیدن پیام ها بدون اینکه کنار آنها تیک بخورد ، می توانید وقتی پیامی را دریافت کردید ، اینترنت را قطع کنید و با خیال راحت پیام ها را ببیند . تا وقتی اینترنت را مجددا وصل نکنید تیک دوم کنار پیام ها نمی خورد .

موبوگرام

راه سوم :

برای مخفی دیدن پیام ها می توانید از اپلیکیشن هایی مثل موبوگرام استفاده کنید . با نصب این اپ ها شما این امکان را دارید که پیام ها را بدون تیک خوردن ببینید.

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید